Maminko a tatínku, děkuji vám.

Během týdne mi psalo pár rodičů, že mi děkují za to, že jsem jim poslala odkaz na stránky Nevýchovy. Jsem ráda,  že právě vám mohu pomoci.

Bohužel s tímto problémem se setkávám čím dál více. Stačí, když si sednete na hřišti a začnete vnímat, jak se rodiče a děti k sobě chovají. Dítě neposlouchá a maminka po něm křičí. Nejsem zastánce křičení, sama jsem to neměla ráda, i když to u nás doma bylo opravdu výjmečně.

I touto cestou bych chtěla poděkovat svým rodičům za to, jak mě vychovali, protože nebýt nich, tak jsem úplně někdo jiný. Děkuji jim za to, jaká jsem.

Maminko a tatínku, děkuji vám.

Dnes sama dobře vím, jako každý z vás, že  není vůbec jednoduché děti vychovávat. A věřím, že mi a manželovi podobná slova jednou řeknou i naše děti.

Ráda si přečtu knihu, nebo shlédnu nějaké video, které by mne i v této oblasti posunulo dále. Jedním z nich je i rychlokurz  Začínáte s nevýchovou? Je zcela ZDARMA, takže jsem neměla co ztratit, mohla jsem jen získat.

Po tom, co jsem do něj vstoupila, jsem si pár věcí uvědomila a spoustu věcí mi „docvaklo“ 🙂

Co jsem si např. odnesla?

Když mi něco s dětmi  nefungovalo, jak bych chtěla, tak jsem se ptala: Jsem špatná já nebo je to těmi dětmi? Samozřejmě hodím vinu nejprve na sebe a vyčítám si to.  Dnes už vím, že to takhle dělat nemám a že je cesta, jak tomu předejít.

„Zvu vás do rychlokurzu zde >>

„Předcházet je lepší než napravovat“

 © Jitka Šufajzlová

Komentáře